Fotograf w Dąbrowie Górniczej

Jesteśmy grupą fotografów i filmowców, którzy stworzyli firmę TOM-NET z miłości i pasji do uwieczniania wspomnień za pomocą pięknych kadrów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że takie wydarzenie jak ślub zdarza się zazwyczaj raz w życiu większości osób. W związku z tym do każdego powierzonego nam zadania zawsze podchodzimy indywidualnie. Dzięki temu możemy poświęcić uwagę każdemu szczegółowi, który warto sfotografować, byś później mógł przypomnieć sobie wspaniałe momenty ze swojego życia - oglądając wykonane przez nas fotografie w estetycznie przygotowanym albumie.

Śluby nie są jednak jedynymi wydarzeniami, których dokumentacją się zajmujemy. Chętnie podejmujemy się fotografowania imprez okolicznościowych pokroju komunii świętych czy chrztów. Nie są nam obce także zlecenia polegające na uwiecznieniu konferencji czy koncertów.


Profesjonalny fotograf - Dąbrowa Górnicza

Mamy wieloletnie doświadczenie w zawodzie, a także korzystamy z zaawansowanego technologicznie sprzętu, który pochodzi od renomowanych producentów. Dzięki temu możemy dostarczyć Ci usługi fotograficzne na bardzo wysokim poziomie.

Być może jesteś właścicielem restauracji, który chciałby na swojej stronie umieścić zachęcające zdjęcia przedstawiające dania? A może dopiero otworzyłeś hotel i potrzebujesz udokumentować, jak wyglądają pokoje? Jeżeli jakakolwiek gałąź Twojej działalności potrzebuje zdjęć lub filmów, które byłyby dobrym materiałem promocyjnym - to serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Naszą firmę charakteryzuje terminowość i punktualność, co bezpośrednio przekłada się na dobrą atmosferę podczas wykonywania zlecenia. Każdy z naszych filmowców i fotografów jest osobą łatwą w kontakcie, więc możesz być pewien, że wszelkie rozmowy dotyczące pracy nie będą problematyczne. Jesteśmy także rzetelni i zaangażowani, więc chętnie podejmiemy się nawet najtrudniejszego zadania, które postanowisz nam powierzyć.


Fotograf - Dąbrowa Górnicza

Od wielu lat zajmujemy się realizacją filmów wideo i fotografii z różnego rodzaju wydarzeń. Sugerując się pozytywnymi opiniami od naszych dotychczasowych klientów, jesteśmy pewni, że dostarczymy Ci produkt wysokiej jakości. Jednak zawsze jesteśmy otwarci na nowe propozycje w sposobie realizacji reportaży, więc dzięki temu masz wpływ na ostateczny wygląd zleconych zdjęć czy filmu. Zadbaliśmy również o to, by nasza oferta była konkurencyjna. Zarówno pod względem zakresu oferowanych usług, jak również ceny.