Fotograf Dąbrowa Górnicza

Jesteśmy grupą fotografów i filmowców, którzy stworzyli firmę TOM-NET z miłości i pasji do uwieczniania wspomnień za pomocą pięknych kadrów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że takie wydarzenie jak ślub zdarza się zazwyczaj raz w życiu większości osób. W związku z tym do każdego powierzonego nam zadania zawsze podchodzimy indywidualnie. Dzięki temu możemy poświęcić uwagę każdemu szczegółowi, który warto sfotografować, byś później mógł przypomnieć sobie wspaniałe momenty ze swojego życia - oglądając wykonane przez nas fotografie w estetycznie przygotowanym albumie.

Śluby nie są jednak jedynymi wydarzeniami, których dokumentacją zajmują się nasi fotografowie w Dąbrowie Górniczej. Chętnie podejmujemy się fotografowania imprez okolicznościowych pokroju komunii świętych czy chrztów. Nie są nam obce także zlecenia polegające na uwiecznieniu konferencji czy koncertów.

Doskonale wiemy, że fotografie mają w sobie coś absolutnie wyjątkowego. Pozwalają bowiem na zatrzymanie w czasie wspaniałych chwil oraz uczuć podczas wyjątkowych wydarzeń. Dzięki temu w przyszłości, sięgając po album ze zdjęciami, możesz ponownie przeżywać piękne dni i w myślach przenosić się do miejsc uwiecznionych na obrazach, jednocześnie odświeżając sobie przy tym pamięć. Jako doświadczeni fotografowie w Dąbrowie Górniczej wiemy również, jak duże znaczenie w przypadku fotografii ma naturalność. Właśnie dlatego wykonując zdjęcia i sesje, staramy się uchwycić jej jak najwięcej oraz jak najlepiej - pozwala to bowiem na stworzenie wyjątkowych, a także niepowtarzalnych obrazów, z których biją prawdziwe uczucia.


Profesjonalny fotograf Dąbrowa Górnicza

Mamy wieloletnie doświadczenie w zawodzie fotografa, a także korzystamy z zaawansowanego technologicznie sprzętu, który pochodzi od renomowanych producentów. Dzięki temu możemy dostarczyć Ci usługi fotograficzne na bardzo wysokim poziomie. Oprócz tego w naszej pracy fotografa (Dąbrowa Górnicza) wykorzystujemy ogromną wiedzę i umiejętności fotograficzne, pozwalające nam osiągnąć wręcz niesamowite efekty. Dzięki nam zyskasz naprawdę wyjątkowe fotografie, które możesz umieścić w swoim prywatnym albumie lub np. w mediach społecznościowych.

Być może jesteś właścicielem restauracji, który chciałby na swojej stronie umieścić zachęcające zdjęcia przedstawiające dania? A może dopiero otworzyłeś hotel i potrzebujesz udokumentować, jak wyglądają pokoje? Jeżeli jakakolwiek gałąź Twojej działalności potrzebuje zdjęć lub filmów, które byłyby dobrym materiałem promocyjnym - to serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Naszą firmę i naszych fotografów (Dąbrowa Górnicza) charakteryzuje terminowość i punktualność, co bezpośrednio przekłada się na dobrą atmosferę podczas wykonywania zlecenia. Każdy z naszych filmowców i fotografów jest osobą łatwą w kontakcie, więc możesz być pewien, że wszelkie rozmowy dotyczące pracy nie będą problematyczne. Jesteśmy także rzetelni i zaangażowani, więc chętnie podejmiemy się nawet najtrudniejszego zadania, które postanowisz nam powierzyć.Każdy nasz fotograf do każdego zlecenia podchodzi całkowicie indywidualnie, co ułatwia nam zrozumienie wymagań i potrzeb klienta, a także przygotowanie doskonałych fotografii, które w pełni spełnią jego oczekiwania.


Fotograf Dąbrowa Górnicza - oferta

Od wielu lat zajmujemy się realizacją filmów wideo i fotografii z różnego rodzaju wydarzeń. Sugerując się pozytywnymi opiniami od naszych dotychczasowych klientów, jesteśmy pewni, że dostarczymy Ci produkt wysokiej jakości. Jednak zawsze jesteśmy otwarci na nowe propozycje w sposobie realizacji reportaży, więc dzięki temu masz wpływ na ostateczny wygląd zleconych zdjęć czy filmu. Zadbaliśmy również o to, by nasza oferta była konkurencyjna. Zarówno pod względem zakresu oferowanych usług fotografa, jak również ceny.

Jeżeli poszukujesz profesjonalnego fotografa w Dąbrowie Górniczej, to jesteś teraz w odpowiednim miejscu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Podczas rozmowy omówimy wszystkie detale naszej współpracy, a także przedstawimy wycenę. Do tego z chęcią udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące prowadzonej przez nas działalności.