Cennik - fotograf, kamerzysta w Częstochowie

Ślub to nieraz jedna z najważniejszych chwil w życiu człowieka, stanowi przypieczętowanie miłości oraz wspólnego życia, dlatego każdy chciałby mieć dobrą pamiątkę z tego dnia. Oferujemy profesjonalne usługi fotografa i kamerzysty. Cena współpracy jest zależna od wielu czynników, dlatego zapraszamy do kontaktu oraz indywidualnej wyceny usługi. Gwarantujemy przyjazną współpracę oraz zadowolenie z jej efektów.


Cena fotografa - Częstochowa

Cena usług fotograficznych jest zależna od bardzo wielu czynników. Przede wszystkim jest to czas pracy, który musimy poświęcić na wykonanie reportażu ze ślubu, a także późniejszego wesela. W tym także musimy uwzględnić przygotowanie się do uroczystości, zebranie sprzętu czy dotarcie na miejsce. W każdym jednak przypadku oferujemy konkurencyjne ceny. Jesteśmy elastyczni i otwarci na dodatkowe potrzeby naszych klientów, dlatego możemy nie tylko stworzyć reportaż ze ślubu i wesela, ale możemy też podjąć się realizacji ślubnej sesji zdjęciowej, najczęściej w innym terminie. To nowoczesne rozwiązanie, które będzie estetyczną i elegancką pamiątką.


Cena kamerzysty na wesele - Częstochowa

Do ceny współpracy często doliczamy także stworzenie filmu. Wideofilmowanie jest naszą pasją od kilkunastu lat, dlatego możemy również wykonać reportaż wideo z uroczystości, ale też wcześniejszych przygotowań oraz samej zabawy weselnej. Jesteśmy gronem doświadczonych filmowców, dlatego wybieramy wyłącznie te ujęcia, które dobrze będą wyglądać w końcowym projekcie. Tworzymy nie tylko długie filmy, ale też krótsze, kilkuminutowe zajawki całości z podkładem muzycznym, które świetnie się sprawdzą w ramach publikacji w mediach społecznościowych. W tym przypadku cena także jest zależna od nakładów pracy ekspertów. Możemy wykonać film jako dopełnienie reportażu fotograficznego, jak i osobną usługę.


Zapraszamy do współpracy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu dysponujemy wieloma sprawdzonymi rozwiązaniami, dzięki którym nie tylko dobrze pracujemy na ceremonii i zabawie, ale szybko wykonujemy tzw. postprodukcję. Dysponujemy bogatym i rozbudowanym zapleczem technicznym, dlatego wszystkie zdjęcia cechują się wysoką jakością. Wykonujemy setki fotografii i ujęć, dzięki czemu jesteśmy później w stanie wybrać te wyglądające najlepiej i stworzyć album, który na pewno spodoba się nawet najbardziej wymagającym klientom.