Serwis www
Codziennie tysiące ludzi wykorzystuje Internet w poszukiwaniu potrzebnych im towarów bądź usług. Czynność ta stała się już standardem, Internet jest, bowiem najkrótszą drogą w kontaktach klient - sprzedawca, czy producent - kooperant.

Być może ktoś właśnie włączył komputer, by przejrzeć oferty z branży Państwa firmy. Korzyści, jakie może w takiej chwili przynieść posiadanie własnej, profesjonalnej witryny internetowej łatwo sobie wyobrazić. Atrakcyjna wizualnie i merytorycznie oferta na pewno zwróci na siebie uwagę.

Od 1998 roku zajmujemy się tworzeniem serwisów internetowych dla naszych klientów. Zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala nam na zaoferowanie produktu najwyższej jakości, zgodnego z obowiązującymi trendami. Każdy klient jest przez nas traktowany indywidualnie, dzięki temu otrzymuje produkt unikalny i dopracowany zarówno od strony wizualnej, jak i informatycznej.

Dla powstania dobrej witryny konieczne jest dokładne przeanalizowanie potrzeb Klienta oraz firmy i kompleksowe podejście do projektu. W pracach nad serwisami wykorzystujemy specjalistyczne umiejętności programistów, grafików, specjalistów do spraw sprzedaży jak i osób kreujących całkowity wygląd. Takie podejście pozwala osiągnąć zamierzony cel.
Oferta
Oferujemy usługi w zakresie:
  • kreacji i tworzenia serwisów WWW (WebDesign),
  • utrzymywania serwisów (WebHosting),
  • aktualizacji zawartości oraz opieki technicznej,
  • utrzymania domeny na serwerze,
  • kont e-mail.
 
Konfiguracja skrzynki e-mail
Wykupiłeś u nas konto pocztowe, lecz nie wiesz jeszcze jak go użyć? Nie pamiętasz tych wszystkich parametrów, które należy ustawić?

Jeżeli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś "TAK", to ta strona jest właśnie dla Ciebie.

Tutaj znajdziesz szybki kurs konfiguracji popularnych programów pocztowych do korzystania z naszych usług.